menu

Cud Narodzin

  • Logo
  • Identyfikacja wizualna
  • Strona www

Wyzwanie

Cud Narodzin to szkoła rodzenia w Katowicach, której opiekunem jest dr Cecylia Jendyk. Szkoła jest na rynku już kilka lat, jednakże wciąż brakowało jej odpowiedniej identyfikacji wizualnej – naszym zadaniem było jej stworzenie. Samo logo miało być nowoczesne i proste, jednocześnie wzbudzając uczucia takie jak zaufanie i bezpieczeństwo.

Realizacja

Logo, które stworzyliśmy przedstawia matkę oraz dziecko w uproszczonej formie, sprowadzającej się do okręgów. Sygnet w połączeniu z odpowiednim gradientem był odpowiednim wyznacznikiem dla całej identyfikacji wizualnej, która oparta jest o tę samą kolorystykę oraz kształty. Oprócz tego, stworzona została strona internetowa oraz inne materiały identyfikacyjne, takie jak teczki i wizytówki.

Podsumowanie

Stworzyliśmy identyfikacje wizualną, która niezależnie od medium komunikuje o profesjonalizmie, pewności i bezpieczeństwie Cudu Narodzin. Nasza współpraca była bardzo owocna – klienci korzystający z usług szkoły rodzenia zareagowali pozytywnie na nową identyfikację. Strona internetowa była tworzona od podstaw – „szyta na miarę”, co pozwoliło na spełnienie wszystkich wymagań klienta dotyczących aspektów wizualnych jak i technicznych. Wszystkie te elementy pozwoliły na stworzenie spójnej marki.

Chcesz poznać ofertę?

Oferta

Opinie

Czego potrzebujesz?