Na górnym Śląsku

Prowadzimy
w video marketingu!

Jeśli brakuje Ci czasu lub zasobów, by prowadzić regularne działania na Reels czy Tik-toku, to jesteśmy właśnie dla Ciebie.
wystarczą 3 minuty

Dlaczego mam inwestować
w Reelsy/Tik-Toki i wideo marketing?

75%

75% użytkowników Instagrama ogląda z Instagram Reels, to wzrost o 54% rok do roku! 🚀 Nie pozostawaj w tyle za konkurencją! Bądź na bieżąco i osiągnij status lidera w swojej niszy.

64%

64% użytkowników Facebooka ogląda Facebook Reels 📣 Krótkie pionowe wideo oglądają już wszyscy - millenialsi, gen Z i boomerzy! Pionowymi wideo możemy dotrzeć do naszych klientów!

200 mld

Na świecie mamy już ponad 200 miliardów odtworzeń Reelsów DZIENNIE! 😱 Te właśnie formy są promowane zdecydowanie najmocniej w Social Media. Nie robienie ich jest błędem!

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Pomożemy ci zarówno w koncepcji jak również realizacji video marketingu. Ba! Możemy również zająć się kompleksową publikacją i promocją, by osiągać optimum zwrotu z inwestycji. 🎯

Pionowe filmy do Reels, Tik-tok, Youtube Shorts

Na podstawie warsztatu, który z tobą przeprowadzimy zbudujemy bazę potrzeb i wątpliwości, na które odpowiemy w kilku krótkich, dynamicznych filmach. Filmy stworzą razem lejek marketingowy, który zamieni obce osoby w klientów gotowych ci zaufać.

YouTube

TikTok

Instagram

Facebook

Filmy reklamowe

Nagramy dla Ciebie profesjonalne wideo promujące Twoją markę, produkty czy usługi.

YouTube, Tv

Instagram

Facebook

Ile kosztuje wideo-marketing na Reels,Tik-Tok, Youtube Shorts?

Przedstawiamy orientacyjny koszt obsługi wideo-marketingu

Pakiet Kreacja

5400 zł

netto jednorazowo
warsztat zerowy poprzedzający usługę
dzień nagraniowy w twojej firmie
4-6 wideo Reels/Shorts/Tik-Tok
Nagranie profesjonalnym sprzętem
Pakiet Kreacja, Publikacja,
Promocja

2650 zł

netto miesięcznie przez 3 msc
warsztat zerowy poprzedzający usługę
dzień nagraniowy w twojej firmie
łącznie powstanie 10-12 wideo Reels/Shorts/Tik-Tok
płatność miesięczna przez 3 miesiące
Publikacja na Reels, Tik-Tok, Youtube Shorts GRATIS!
Promowanie w ramach obsługi PERFORMANCE GRATIS dla nowych klientów
Nagranie profesjonalnym sprzętem
Comiesięczny raport wyników
polecamy
Stała współpraca

Wycena inywidualna

warsztat zerowy poprzedzający usługę
comiesięczna publikacja Reels/Shorts/Tik-Tok
Nagranie materiałów raz na kwartał lub raz na pół roku
Publikacja na Reels, Tik-Tok, Youtube Shorts GRATIS!
Nagranie profesjonalnym sprzętem
Promowanie w ramach obsługi PERFORMANCE
Możliwość pełnego dostosowania usługi i wpisania ją w szerszą strategię

Zakres naszych działań jak i kwotę możemy dostosować pod Twoje wymagania. Wypełnij brief, a odezwiemy się do Ciebie.

wystarczą 3 minuty

Jakie masz opcje na wideo marketing?

Strategiczne wykorzystanie wideo daje przewagę nad konkurencją, która tego nie robi. Zadaniem wideo-marketingu jest być Twoim wirtualnym handlowcem, który trafia do nowych odbiorców, zapoznaje się z firmą i rozwiewa wątpliwości. Zbudowanie zaufania generuje realne zyski.

Kompleksowa usługa wideo-marketingu Fallow Deer
Robić to
własnymi siłami
Zatrudnienie freelancera
Przemyślana strategia wideo marketingu
Odciążenie czasowe
Pewność, że materiały będą pojawiały regularnie w Twoich kanałach
Uwolnienie czasu Twojego zespołu
Dokładny pomiar kluczowych metryk pozwalajacych ocenić jak radzą sobie materiały
Pewność, że materiały będą nastawione na osiąganie wysokich zwrotów z inwestycji
Optymalne wykorzystanie materiału w systemach reklamowych
Project manager dbający o terminy i przebieg całego procesu
Zwrot z inwestycji

Wysoki

Niski

Wysoki

Jakość
🚀🚀🚀
🚀
🚀🚀

Przykłady sukcesów

Strategiczne wykorzystanie wideo daje przewagę nad konkurencją, która tego nie robi. Zadaniem wideo-marketingu jest być Twoim wirtualnym handlowcem, który trafia do nowych odbiorców, zapoznaje z firmą i rozwiewa wątpliwości. Zbudowanie zaufania generuje realne zyski.

W ciągu 3 miesięcy

+ 2 mln zł

Naszym zadaniem było zwiększenie sprzedaży wełny mineralnej dla hurtowni budowlanej. W tym celu stworzyliśmy sieć reklam, która odpowiada na potrzeby klientów, czyli pragnienie ogrzania domu przy niższych kosztach, i wskazaliśmy produkt jako rozwiązanie. Reklamy w formie rolek zostały skutecznie wykorzystane w kampaniach Meta Ads i YouTube Ads.

W ciągu 2 miesięcy

+ 100 tys. zł

W celu zwiększenia sprzedaży mat dla instruktorów jogi stworzyliśmy ekspercką sieć reklam wideo przedstawiających produkt. Skoncentrowaliśmy się na zaprezentowaniu cech, zalet i wyróżników maty. Reklamy w formie rolek zostały skutecznie wykorzystane w kampaniach Meta Ads.

W ciągu 4 miesięcy

+ 55% zabiegów implantacji

Dla kliniki stomatologicznej stworzyliśmy cykl poradnikowych filmów wideo, aby zwiększyć liczbę zabiegów implantacyjnych. W materiałach odpowiedzieliśmy na najczęściej zadawane pytania klientów, rozwialiśmy ich wątpliwości oraz omówiliśmy proces zabiegu implantacji. Rolki zostały wykorzystane w reklamach Meta Ads i YouTube Ads.

W ciągu 3 miesięcy

+ 36% więcej rezerwacji

Wakacje są najważniejszym okresem dla resortu Stara Wieś. Naszym zadaniem było zwiększenie liczby rezerwacji. W tym celu stworzyliśmy dynamiczne filmy reklamowe skierowane do rodzin z dziećmi. Reklamy te zostały skutecznie wykorzystane w kampaniach Meta Ads.

wystarczą 3 minuty

Opinie o współpracy

Regularne prowadzenie video-marketingu to nie lada wyzwanie dla polskich firm. Nie dość, że potrzebujesz dobrej strategii to jeszcze trzeba posiadać czas i specjalistów, by zrealizować pomysły. Jak znaleźć na to czas i zasoby? 😱 Fallow Deer Agency istnieje, aby pomóc Ci zarówno w fazie koncepcji jak również realizacji video marketingu. Ba! Możemy również zająć się kompleksową publikacją i promocją, by osiągać optimum wyników w Social Media. 🎯

Iwona Wietecka

Raven Tax

Godna polecenia firma, super pomysły, szybka i dobra komunikacja. Polecam!

dr Aleksandra Hercka-Mulas

Centrum stomatologii

Zespół Fallow Deer prowadzi kompleksowe działania dla naszego ośrodka, w tym wideo. Dzięki wcześniej ustalonym scenariuszom oraz wielu ułatwieniom, nagrania przebiegają szybko i sprawnie. Co najważniejsze, zespół Fallow Deer sam przychodzi z pomysłami, które umiejętnie wykorzystują promując naszą firmę, a my możemy skupić się na tym na czym znamy się najlepiej. Serdecznie polecam, nie tylko w zakresie wideo!

Łukasz Smoleń

Hurtownia budowlana Mal-Drew

Fallow Deer realizują dla nas szereg filmów. Od YouTube, Facebooka, kończąc na Instagramie. Co dla mnie najważniejsze, przyjeżdzają cyklicznie wcześniej umawiając się z konkretnymi współpracownikami i nagrywają materiały, które przynoszą nam wymierne korzyści o czym świadczą rosnące wyniki. Potrafią wpisać działania wideo marketingu w szerszy kontekst. 🙂

Chcesz rozpocząć z nami współpracę?

wystarczą 3 minuty
Thank you! You're on the waitlist. We’ll let you know when Social Connect is publicly available.
Please enter a valid email address.

Odpowiedzi na najczęstsze pytania

Czy wideo-marketing na tik-tok, reels jest dla mojej firmy?
Pamiętasz jak kiedyś na Facebooku albo Instagramie byli jedynie znajomi, a nie było tam firm? Tak samo jest z Reelsami czy Tik-Tokiem. To właśnie formy wideo są teraz na topie(i będą coraz bardziej)! Co więcej, Tik-Toki i Reelsy to nie są materiały jedynie dla nastolatków! Badania pokazują, że millenialsi (w wieku około 30-40 lat) chętniej spędzają czas na oglądaniu Reels niż wyświetlaniu statycznych postów!
Czy muszę występować na filmikach?
Nie musisz, ale ktoś powinien. 😃 Można z powodzeniem zatrudnić do tego zewnętrznych aktorów, którzy profesjonalnie będą reprezentować twoją firmę. Będą mówić dokładnie to co przygotujemy wcześniej w scenariuszu, więc masz pewność, że będą mówili to co chcesz. Zdecydowanie polecamy jednak wystąpić w swoich filmach, ponieważ to budzi większe zaufanie do marki, jak również gwarantuje spójność w dłuższym terminie. Nie mówiąc już o niższych kosztach. 
Boisz się,  że pochłonie to zbyt wiele czasu?
Od Ciebie zależy czy Twoje zaangażowanie będzie minimalne czy większe. Możemy zająć się Twoim wideo-marketingiem kompleksowo praktycznie bez Twojego zaangażowania, ale możemy też umówić się na poszczególny zakres, by wpasować się w Twój system marketingu. Zajmiemy się strategią, stworzymy scenariusz, nagramy, zmontujemy. Nasz dział Social Media i Performance może tez zająć się publikacją, promowaniem i umieszczeniem materiałów w Twoim lejku marketingowym. Możemy testować i na podstawie raportów podejmować decyzje o kolejnych materiałach. Potrzebujesz aktorów? To również możemy załatwić, ba, jako kompleksowa agencja możemy zając się innymi kwestiami, takimi jak stworzenie landing page'a, SEO, prowadzenie SM, stworzenie brandingu i wiele, wiele więcej.
"Nie wiem o czym mówić na filmikach", "Nie jestem dobrym aktorem"
To my przygotowujemy tematy odpowiadające na potrzeby i wątpliwości twoich odbiorców. Gotowe scenariusze będą wyświetlane na prompterze, czyli urządzeniu, które wyświetla tekst przed Twoimi oczami. Wystarczy, że go przeczytasz, a my zadbamy o całą resztę! Efekt będzie taki, że klienci będą chcieli ci zaufać i skorzystać z twoich usług czy produktów.
Dlaczego mam pracować akurat z Wami?
Nie marnuj pieniędzy na niedoświadczonych w biznesie freelancerów. Jesteśmy kompleksową agencją marketingu, która ma na swoim koncie szereg sukcesów w promowaniu firm naszych klientów. Dzięki naszej wiedzy o marketingu wiemy, jak tworzyć materiały, które nie są jedynie ładne, ale odpowiadają na potrzeby i wątpliwości Twoich odbiorców. Myślimy o wideo-marketingu jako o ważnym elemencie lejka marketingowego, który ma za zadanie przekonać odbiorców właśnie do Ciebie.
W czym jeszcze możecie mi pomóc?
Właściciele firm nie chcą pracować z kilkoma agencjami, które zarządzają tylko częścią marketingu i udowadniają, że „u nich działa”. Chcieliby współpracować z rzetelną firmą od marketingu, która poprawadzi ich marketing całościowo, dbając o jak najwyższy zwrot z inwestycji. My, w agencji Fallow Deer stworzyliśmy zespół prawdziwych pasjonatów, którzy razem tworzą pełen zakres kompetencji marketingowych, co pozwala poprowadzić Twoją firmę w marketingowym lesie. Zajmujemy się brandingiem i marketingiem od strategii marki i identyfikacji wizualnej przez płatne reklamy, wideo marketing, prowadzenie social media, aż po SEO czy tworzenie serwisów internetowych.

Proces: warsztat, nagranie, publikacja, promocja

Wypełnij brief

Wypełnij 3-minutowy brief

Zrealizuj warsztat online z zespołem Fallow Deer

Umówimy się na rozmowę online, podczas której ustalimy Twoje cele oraz zdiagnozujemy potrzeby i wątpliwości Twoich odbiorców, co będzie stanowiło podstawę do stworzenia planu na content.

Przedstawimy Ci wstępny pomysł

Przedstawimy wstępne skrypty wideo i przedstawimy wizję dnia nagraniowego.

Rozliczmy pierwszą część płatności

Zrealizuj dzień nagraniowy

Ustalamy konkretny dzień, miejsce i realizujemy materiały na podstawie wcześniej ustalonego scenariusza.

Opublikujmy filmy

Publikujemy filmy na kanałach, które sprawdzą się najlepiej w przypadku danej branży, celu i oczekiwanych efektów.

Rozlicz drugą cześć płatności

Promujemy

Używamy dźwigni w postaci płatnych reklam by dotrzeć i przekonać Twoich odbiorców. Pod koniec każdego miesiąca współpracy otrzymujesz od nas raport z prowadzonych działań.

Jesteśmy zespołem o pełnych
kompetencjach marketingowych

Daniel Smoleń

Branding&Marketing Strategy; Owner

Anna Wydymus

Graphic Design

Justyna Bojanowska

Social media & marketing automation

Kamil Zygmunczyk

Project Management&Performance Marketing

Ania Dziduszkiewicz

Social Media Management

Filip Gawełko

Video

Laura Henel

Graphic design & Webflow

Wideo marketing na Tik Tok/Insta Reels jest drogi?

Drogi czy tani - to nie jest jest dobre pytanie. Ważne, ile video-marketing Ci przyniesie! Jesteśmy pewni, że reklama wideo przyniesie Ci zasięgi i konwersje nieosiągalne poprzez inne formy reklamy w Social Media. Zastanów się, czy w tym momencie stać Cię na nie podejmowanie działań w marketingu!

Skontaktuj się z nami już dziś!

Nie trać więcej czasu i szansy na prześcignięcie konkurencji, dzięki działaniom wideo. Skontaktuj się z nami już dziś, a poprowadzimy Cię w marketingowym lesie.
kontakt@fallowdeer.pl
ul. Lotników 65, 44-100 Gliwice
wystarczą 3 minuty

Wideo Marketing - skuteczne narzędzie do realizacji celów firmy

Video marketing to potężne narzędzie w arsenale każdej nowoczesnej marki. Wykorzystując siłę wizualnego przekazu, firmy mogą efektywnie komunikować swoje wartości, produkty i usługi, docierając do szerokiego spektrum odbiorców.Odpowiednio stworzone filmy promocyjne, które w przemyślany sposób są osadzone w lejku marketingowym, potrafią niezwykle skutecznie realizować cele danego przedsiębiorstwa. Profesjonalne filmy reklamowe z pewnością nie są łatwe do przygotowania. Jednak po ich ukończeniu oraz odpowiednim wykorzystaniu, będziesz w stanie wyprzedzić konkurencję, pozostawiając ich daleko w tyle.  

Zalety oraz charakterystyka video marketingu

Warto jest poznać charakterystykę, oraz główne zalety reklamy wideo w internecie. Jest to stale zyskujący na popularności format, który rządzi się nieco innymi prawami, od jego “klasycznych” poprzedników.

Charakterystyka “short form content” - czyli krótkie filmy reklamowe

Reklama na tik toku, czy też szerzej ujmując wideo w formie krótkich rolek, jest obecnie najbardziej stymulującym formatem dotarcia do klientów. Zdobycie uwagi odbiorcy, który “bombardowany” jest tysiącem innych treści, stanowi duże wyzwanie.Jednak w razie powodzenia, możesz liczyć na zwiększone zaangażowanie odbiorców. Przełoży się to na zwiększony ruch oraz sprzedaż. Jest to również znakomity kanał do pozyskiwania fanów marki. Co do zasady,  wideo jest o wiele bardziej angażujące od treści pisanych. Oddziałuje równocześnie na zmysł wzroku oraz słuchu. Istotna jest również ekspozycja poszczególnych osób. Ludzie chcą kupować u firm, za którymi stoją ludzie. Reklama na tik toku, instagramie, czy też youtube shorts jest idealnym miejscem do pokazania “ludzkiej” strony firmy.

Zalety

Po zaznajomieniu się z charakterystyką video marketingu w internecie, zalety nasuwają się same. Duże zasięgi - Na świecie mamy już ponad 200 miliardów odtworzeń Reelsów dziennie. Twoje filmy reklamowe mogą więc trafić do bardzo szerokiego grona odbiorców. Uniwersalność - Rolki tworzone mogą być z myślą o dotarciu do nowych użytkowników, zaangażowaniu stałych klientów, dotarciu do “porzuconych koszyków”,  czy też jako forma szerszego remarketingu. Wideo możesz zastosować na każdym etapie zakupowym!Budowanie relacji z klientem - Format wideo jest niezwykle angażujący. To dzięki niemu będziesz w stanie najskuteczniej zbudować więź z klientem. Jest to podstawa do zyskania lojalności wobec Twojej marki. Realny zysk - Działania marketingowe mają prowadzić do zwrotu z inwestycji, a więc zysku. Wideo marketing jak najbardziej dowozi ten cel!Zalet jest oczywiście o wiele więcej, jednak te 4 powinny już zachęcić Cię do przyjrzenia się tym działaniom marketingowym. 

Cele reklamy wideo

Reklama wideo może wypełniać różne cele biznesowe. Wszystko zależy od tego w na jakim etapie lejka marketingowego go osadzimy. Jedne rolki są w stanie budować szerokie zasięgi, inne budować zaufanie lub angażować fanów marki, a kolejne sprzedawać.Filmy promocyjne dla firm pełnić mogą naprawdę różne funkcje na wielu etapach zakupowych. Jest to narzędzie na tyle uniwersalne, że sam możesz określić na jakie cele ma realizować!

Reklama na TikTok, Reels oraz YouTube Shorts

Krótkie formaty wideo, takie jak TikTok, Reels i YouTube Shorts, zyskują popularność nie tylko wśród młodszych odbiorców, ale również wśród dorosłych i wykształconych grup demograficznych. Twierdzenie, że “na tik toku siedzą sam dzieci” już od dawna jest błędne.  O ile duża część przedsiębiorców zdaje już sobie sprawę z istoty promocji w mediach społecznościowych, o tyle dosyć mały procent jest świadomy, jak istotne stały się działania video marketingowe.Odpowiednio przygotowany film promocyjny, czy też szerzej ujmując spoty reklamowe, są powoli "koniecznością,  jeżeli chodzi o skuteczne działanie w social mediach.Portale społecznościowe od dłuższego czasu promują tego typu content. Dostosowanie się do tego trendu to niezwykle istotny krok, aby budować rozpoznawalność marki twojej firmy.Są to platformy oferujące niesamowite możliwości dotarcia do różnorodnej publiczności, z potencjałem generowania wysokiego zaangażowania. Tyczy się to zarówno reklamy na tik toku, jak i rolek na instagramie, facebooku, czy też youtube shorts.Co istotne, trend ten nie zwalnia, a z biegiem lat będzie wręcz przyśpieszać!  

Filmy promocyjne dla firm Gliwice [i nie tylko]

W Fallow Deer, realizujemy filmy promocyjne dla firm z Gliwic (i nie tylko). Jesteśmy w stanie szybko dotrzeć do każdej lokalizacji na śląsku, przykładowo takich jak Katowice, Częstochowa, Bielsko-Biała, Zabrze, Sosnowiec, Rybnik i tak dalej! Możemy również realizować produkcję filmów reklamowych poza województwem śląskim (np w opolskim, łódzkim, małopolsce i nie tylko).  Rozumiemy, że każdy klient ma unikalne potrzeby, dlatego oferujemy spersonalizowane podejście oraz możliwość przyjazdu w wybrane przez klienta miejsce w celu realizacji filmu, zapewniając tym samym maksymalne dopasowanie treści do specyfiki działalności naszych klientów. Dlatego też w przypadku jednego klienta zdecydujemy się na rolki w formie wywiadu w studiu, a w innym przypadku produkcję filmu promocyjnego z drona! Na różnych etapach współpracy zdecydować się możemy na filmy wizerunkowe, czy też filmy produktowe.Wszystko po to, aby tworzyć angażujące filmy, które będą dopasowane do Twoich kampanii reklamowych!

Wyprzedź konkurencję dzięki skutecznej reklamie!

Nie decydując się na video marketing, ryzykujesz, że konkurencja wykorzysta tę przewagę, pozostawiając Cię w tyle. Inwestycja w video marketing teraz pozwala nie tylko nadążyć za trendami, ale również wyprzedzić konkurencję, budując silną pozycję Twojej marki na rynku. Jest to działanie, którego nie może pominąć żadna nowoczesna marka, chcąc nadążyć za trendami.