Na górnym Śląsku

Prowadzimy
w video marketingu!

Jeśli brakuje Ci czasu lub zasobów, by prowadzić regularne działania na Reels czy Tik-toku, to jesteśmy właśnie dla Ciebie.
wystarczą 3 minuty

Dlaczego mam inwestować
w Reelsy/Tik-Toki i wideo marketing?

75
%

75% użytkowników Instagrama ogląda z Instagram Reels, to wzrost o 54% rok do roku! 🚀 Nie pozostawaj w tyle za konkurencją! Bądź na bieżąco i osiągnij status lidera w swojej niszy.

64
%

64% użytkowników Facebooka ogląda Facebook Reels 📣 Krótkie pionowe wideo oglądają już wszyscy - millenialsi, gen Z i boomerzy! Pionowymi wideo możemy dotrzeć do naszych klientów!

200
mld

Na świecie mamy już ponad 200 miliardów odtworzeń Reelsów DZIENNIE! 😱 Te właśnie formy są promowane zdecydowanie najmocniej w Social Media. Nie robienie ich jest błędem!

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Pomożemy ci zarówno w koncepcji jak również realizacji video marketingu. Ba! Możemy również zająć się kompleksową publikacją i promocją, by osiągać optimum zwrotu z inwestycji. 🎯

Pionowe filmy do Reels, Tik-tok, Youtube Shorts

Na podstawie warsztatu, który z tobą przeprowadzimy zbudujemy bazę potrzeb i wątpliwości, na które odpowiemy w kilku krótkich, dynamicznych filmach. Filmy stworzą razem lejek marketingowy, który zamieni obce osoby w klientów gotowych ci zaufać.

YouTube

TikTok

Instagram

Facebook

Filmy reklamowe

Nagramy dla Ciebie profesjonalne wideo promujące Twoją markę, produkty czy usługi.

YouTube, Tv

Instagram

Facebook

Ile kosztuje wideo-marketing na Reels,Tik-Tok, Youtube Shorts?

Przedstawiamy orientacyjny koszt obsługi wideo-marketingu

Pakiet Kreacja

5400 zł

netto jednorazowo
warsztat zerowy poprzedzający usługę
dzień nagraniowy w twojej firmie
4-6 wideo Reels/Shorts/Tik-Tok
Nagranie profesjonalnym sprzętem
Pakiet Kreacja, Publikacja,
Promocja

2650 zł

netto miesięcznie przez 3 msc
warsztat zerowy poprzedzający usługę
dzień nagraniowy w twojej firmie
łącznie powstanie 10-12 wideo Reels/Shorts/Tik-Tok
płatność miesięczna przez 3 miesiące
Publikacja na Reels, Tik-Tok, Youtube Shorts GRATIS!
Promowanie w ramach obsługi PERFORMANCE GRATIS dla nowych klientów
Nagranie profesjonalnym sprzętem
Comiesięczny raport wyników
polecamy
Stała współpraca

Wycena inywidualna

warsztat zerowy poprzedzający usługę
comiesięczna publikacja Reels/Shorts/Tik-Tok
Nagranie materiałów raz na kwartał lub raz na pół roku
Publikacja na Reels, Tik-Tok, Youtube Shorts GRATIS!
Nagranie profesjonalnym sprzętem
Promowanie w ramach obsługi PERFORMANCE
Możliwość pełnego dostosowania usługi i wpisania ją w szerszą strategię

Zakres naszych działań jak i kwotę możemy dostosować pod Twoje wymagania.
Wypełnij brief, a odezwiemy się do Ciebie.

wystarczą 3 minuty

Jakie masz opcje na wideo marketing?

Strategiczne wykorzystanie wideo daje przewagę nad konkurencją, która tego nie robi. Zadaniem wideo-marketingu jest być Twoim wirtualnym handlowcem, który trafia do nowych odbiorców, zapoznaje się z firmą i rozwiewa wątpliwości. Zbudowanie zaufania generuje realne zyski.

Kompleksowa usługa wideo-marketingu Fallow Deer
Robić to
własnymi siłami
Zatrudnienie freelancera
Przemyślana strategia wideo marketingu
Odciążenie czasowe
Pewność, że materiały będą pojawiały regularnie w Twoich kanałach
Uwolnienie czasu Twojego zespołu
Dokładny pomiar kluczowych metryk pozwalajacych ocenić jak radzą sobie materiały
Pewność, że materiały będą nastawione na osiąganie wysokich zwrotów z inwestycji
Optymalne wykorzystanie materiału w systemach reklamowych
Project manager dbający o terminy i przebieg całego procesu
Zwrot z inwestycji

Wysoki

Niski

Wysoki

Jakość
🚀🚀🚀
🚀
🚀🚀

Przykłady sukcesów

Strategiczne wykorzystanie wideo daje przewagę nad konkurencją, która tego nie robi. Zadaniem wideo-marketingu jest być Twoim wirtualnym handlowcem, który trafia do nowych odbiorców, zapoznaje z firmą i rozwiewa wątpliwości. Zbudowanie zaufania generuje realne zyski.

W ciągu 3 miesięcy

+ 2 mln zł

Naszym zadaniem było zwiększenie sprzedaży wełny mineralnej dla hurtowni budowlanej. W tym celu stworzyliśmy sieć reklam, która odpowiada na potrzeby klientów, czyli pragnienie ogrzania domu przy niższych kosztach, i wskazaliśmy produkt jako rozwiązanie. Reklamy w formie rolek zostały skutecznie wykorzystane w kampaniach Meta Ads i YouTube Ads.

W ciągu 2 miesięcy

+ 100 tys. zł

W celu zwiększenia sprzedaży mat dla instruktorów jogi stworzyliśmy ekspercką sieć reklam wideo przedstawiających produkt. Skoncentrowaliśmy się na zaprezentowaniu cech, zalet i wyróżników maty. Reklamy w formie rolek zostały skutecznie wykorzystane w kampaniach Meta Ads.

W ciągu 4 miesięcy

+ 55% zabiegów implantacji

Dla kliniki stomatologicznej stworzyliśmy cykl poradnikowych filmów wideo, aby zwiększyć liczbę zabiegów implantacyjnych. W materiałach odpowiedzieliśmy na najczęściej zadawane pytania klientów, rozwialiśmy ich wątpliwości oraz omówiliśmy proces zabiegu implantacji. Rolki zostały wykorzystane w reklamach Meta Ads i YouTube Ads.

W ciągu 3 miesięcy

+ 36% więcej rezerwacji

Wakacje są najważniejszym okresem dla resortu Stara Wieś. Naszym zadaniem było zwiększenie liczby rezerwacji. W tym celu stworzyliśmy dynamiczne filmy reklamowe skierowane do rodzin z dziećmi. Reklamy te zostały skutecznie wykorzystane w kampaniach Meta Ads.

wystarczą 3 minuty

Opinie o współpracy

Regularne prowadzenie video-marketingu to nie lada wyzwanie dla polskich firm. Nie dość, że potrzebujesz dobrej strategii to jeszcze trzeba posiadać czas i specjalistów, by zrealizować pomysły. Jak znaleźć na to czas i zasoby? 😱 Fallow Deer Agency istnieje, aby pomóc Ci zarówno w fazie koncepcji jak również realizacji video marketingu. Ba! Możemy również zająć się kompleksową publikacją i promocją, by osiągać optimum wyników w Social Media. 🎯

Iwona Wietecka

Raven Tax

Godna polecenia firma, super pomysły, szybka i dobra komunikacja. Polecam!

dr Aleksandra Hercka-Mulas

Centrum stomatologii

Zespół Fallow Deer prowadzi kompleksowe działania dla naszego ośrodka, w tym wideo. Dzięki wcześniej ustalonym scenariuszom oraz wielu ułatwieniom, nagrania przebiegają szybko i sprawnie. Co najważniejsze, zespół Fallow Deer sam przychodzi z pomysłami, które umiejętnie wykorzystują promując naszą firmę, a my możemy skupić się na tym na czym znamy się najlepiej. Serdecznie polecam, nie tylko w zakresie wideo!

Łukasz Smoleń

Hurtownia budowlana Mal-Drew

Fallow Deer realizują dla nas szereg filmów. Od YouTube, Facebooka, kończąc na Instagramie. Co dla mnie najważniejsze, przyjeżdzają cyklicznie wcześniej umawiając się z konkretnymi współpracownikami i nagrywają materiały, które przynoszą nam wymierne korzyści o czym świadczą rosnące wyniki. Potrafią wpisać działania wideo marketingu w szerszy kontekst. 🙂

Chcesz rozpocząć z nami współpracę?

wystarczą 3 minuty
Thank you! You're on the waitlist. We’ll let you know when Social Connect is publicly available.
Please enter a valid email address.

Odpowiedzi na najczęstsze pytania

Czy wideo-marketing na tik-tok, reels jest dla mojej firmy?
Pamiętasz jak kiedyś na Facebooku albo Instagramie byli jedynie znajomi, a nie było tam firm? Tak samo jest z Reelsami czy Tik-Tokiem. To właśnie formy wideo są teraz na topie(i będą coraz bardziej)! Co więcej, Tik-Toki i Reelsy to nie są materiały jedynie dla nastolatków! Badania pokazują, że millenialsi (w wieku około 30-40 lat) chętniej spędzają czas na oglądaniu Reels niż wyświetlaniu statycznych postów!
Czy muszę występować na filmikach?
Nie musisz, ale ktoś powinien. 😃 Można z powodzeniem zatrudnić do tego zewnętrznych aktorów, którzy profesjonalnie będą reprezentować twoją firmę. Będą mówić dokładnie to co przygotujemy wcześniej w scenariuszu, więc masz pewność, że będą mówili to co chcesz. Zdecydowanie polecamy jednak wystąpić w swoich filmach, ponieważ to budzi większe zaufanie do marki, jak również gwarantuje spójność w dłuższym terminie. Nie mówiąc już o niższych kosztach. 
Boisz się,  że pochłonie to zbyt wiele czasu?
Od Ciebie zależy czy Twoje zaangażowanie będzie minimalne czy większe. Możemy zająć się Twoim wideo-marketingiem kompleksowo praktycznie bez Twojego zaangażowania, ale możemy też umówić się na poszczególny zakres, by wpasować się w Twój system marketingu. Zajmiemy się strategią, stworzymy scenariusz, nagramy, zmontujemy. Nasz dział Social Media i Performance może tez zająć się publikacją, promowaniem i umieszczeniem materiałów w Twoim lejku marketingowym. Możemy testować i na podstawie raportów podejmować decyzje o kolejnych materiałach. Potrzebujesz aktorów? To również możemy załatwić, ba, jako kompleksowa agencja możemy zając się innymi kwestiami, takimi jak stworzenie landing page'a, SEO, prowadzenie SM, stworzenie brandingu i wiele, wiele więcej.
"Nie wiem o czym mówić na filmikach", "Nie jestem dobrym aktorem"
To my przygotowujemy tematy odpowiadające na potrzeby i wątpliwości twoich odbiorców. Gotowe scenariusze będą wyświetlane na prompterze, czyli urządzeniu, które wyświetla tekst przed Twoimi oczami. Wystarczy, że go przeczytasz, a my zadbamy o całą resztę! Efekt będzie taki, że klienci będą chcieli ci zaufać i skorzystać z twoich usług czy produktów.
Dlaczego mam pracować akurat z Wami?
Nie marnuj pieniędzy na niedoświadczonych w biznesie freelancerów. Jesteśmy kompleksową agencją marketingu, która ma na swoim koncie szereg sukcesów w promowaniu firm naszych klientów. Dzięki naszej wiedzy o marketingu wiemy, jak tworzyć materiały, które nie są jedynie ładne, ale odpowiadają na potrzeby i wątpliwości Twoich odbiorców. Myślimy o wideo-marketingu jako o ważnym elemencie lejka marketingowego, który ma za zadanie przekonać odbiorców właśnie do Ciebie.
W czym jeszcze możecie mi pomóc?
Właściciele firm nie chcą pracować z kilkoma agencjami, które zarządzają tylko częścią marketingu i udowadniają, że „u nich działa”. Chcieliby współpracować z rzetelną firmą od marketingu, która poprawadzi ich marketing całościowo, dbając o jak najwyższy zwrot z inwestycji. My, w agencji Fallow Deer stworzyliśmy zespół prawdziwych pasjonatów, którzy razem tworzą pełen zakres kompetencji marketingowych, co pozwala poprowadzić Twoją firmę w marketingowym lesie. Zajmujemy się brandingiem i marketingiem od strategii marki i identyfikacji wizualnej przez płatne reklamy, wideo marketing, prowadzenie social media, aż po SEO czy tworzenie serwisów internetowych.

Proces: warsztat, nagranie, publikacja, promocja

Wypełnij brief

Wypełnij 3-minutowy brief

Zrealizuj warsztat online z zespołem Fallow Deer

Umówimy się na rozmowę online, podczas której ustalimy Twoje cele oraz zdiagnozujemy potrzeby i wątpliwości Twoich odbiorców, co będzie stanowiło podstawę do stworzenia planu na content.

Przedstawimy Ci wstępny pomysł

Przedstawimy wstępne skrypty wideo i przedstawimy wizję dnia nagraniowego.

Rozliczmy pierwszą część płatności

Zrealizuj dzień nagraniowy

Ustalamy konkretny dzień, miejsce i realizujemy materiały na podstawie wcześniej ustalonego scenariusza.

Opublikujmy filmy

Publikujemy filmy na kanałach, które sprawdzą się najlepiej w przypadku danej branży, celu i oczekiwanych efektów.

Rozlicz drugą cześć płatności

Promujemy

Używamy dźwigni w postaci płatnych reklam by dotrzeć i przekonać Twoich odbiorców. Pod koniec każdego miesiąca współpracy otrzymujesz od nas raport z prowadzonych działań.

Jesteśmy zespołem o pełnych
kompetencjach marketingowych

Daniel Smoleń

Branding&Marketing Strategy; Owner

Anna Wydymus

Graphic Design

Justyna Bojanowska

Social media & marketing automation

Kamil Zygmunczyk

Project Management&Performance Marketing

Ania Dziduszkiewicz

Social Media Management

Filip Gawełko

Video

Laura Henel

Graphic design & Webflow

Wideo marketing na Tik Tok/Insta Reels jest drogi?

Drogi czy tani - to nie jest jest dobre pytanie. Ważne, ile video-marketing Ci przyniesie! Jesteśmy pewni, że reklama wideo przyniesie Ci zasięgi i konwersje nieosiągalne poprzez inne formy reklamy w Social Media. Dobra reklama wideo przyciąga nowych klientów. Skupiamy się na namacalnych wynikach.

Nagrywamy wideo na podstawie wcześniej określonej strategii i umieszczamy je w Twoim lejku marketingowym dbając o jak najwyższy zwrot z inwestycji.

Skontaktuj się z nami już dziś!

Nie trać więcej czasu i szansy na prześcignięcie konkurencji, dzięki działaniom wideo. Skontaktuj się z nami już dziś i zacznij budować prawdziwe zasięgi!
wystarczą 3 minuty
kontakt@fallowdeer.pl
ul. Lotników 65, 44-100 Gliwice