menu

Kamienice Kościuszki

Zobacz jak stworzyliśmy wizerunek i stronę internetową dla nietuzinkowej inwestycji budowlanej w Gliwicach.

Wyzwanie

Kamienice Kościuszki to inwestycja budowlana przy ulicy Kościuszki 46 w Gliwicach. Jest to całkowita rekonstrukcja przedwojennych kamienic, pozostawiająca historyczną formę budynków, jednak nadająca im nowoczesną funkcjonalność. Naszym zadaniem było stworzenie strategii komunikacji wraz z logo i identyfikacją wizualną oraz wdrożenie strony internetowej.

Realizacja

Stworzyliśmy system komunikacji, który z jednej strony przedstawia wartość historyczną inwestycji, a z drugiej strony pokazuje nowoczesne rozwiązania i nietuzinkowy design. Kolejnym krokiem był projekt i wdrożenie szybkiej i responsywnej strony internetowej. Całość przemawia spójnym głosem, a odbiorcy mają jasność czym wyróżniają się Kamienice Kościuszki.

Podsumowanie

Stworzenie identyfikacji wizualnej i serwisu internetowego dla inwestycji budowlanej nie jest prostym zadaniem. Należy wziąć pod uwagę szereg czynników, które mogą wpłynąć na odbiór inwestycji przez odbiorców. Przekaz słowny i wizualny powinien przemawiać w określony sposób, tak by odpowiedni odbiorcy czuli, że właśnie tam mogliby zamieszkać. Przy projekcie stworzenia komunikacji wizualnej dla Kamienic Kościuszki z Gliwic udało nam się przekazać najważniejsze zalety inwestycji, a całość pokazuje nietuzinkowy design i historyczną wartość budynków.

Chcesz poznać ofertę?

Oferta

Opinie

Czego potrzebujesz?