menu

Kamienice Kościuszki

Zobacz jak stworzyliśmy wizerunek i stronę internetową dla nietuzinkowej inwestycji budowlanej w Gliwicach.

Wyzwanie

Kamienice Kościuszki to inwestycja budowlana przy ulicy Kościuszki 46 w Gliwicach. Jest to całkowita rekonstrukcja przedwojenny kamienic, pozostawiająca historyczną formę budynków, jednak nadająca im nowoczesnej funkcjonalności. Naszym zadaniem było stworzenie strategii komunikacji wraz z logo i identyfikacją wizualną oraz wdrożenie strony internetowej.

Realizacja

Stworzyliśmy system komunikacji, który z jednej strony przedstawia wartość historyczną inwestycji, a z drugiej strony pokazuje nowoczesne rozwiązania i nietuzinkowy design. Kolejnym krokiem był projekt i wdrożenie szybkiej i responsywnej strony internetowej. Całość przemawia spójnym głosem, a odbiorcy mają jasność czym wyróżniają się Kamienice Kościuszki.

Logo:

logo kamienice kosciuszki gliwice
pole ochronne znaku Kamieniice Kosciuszki Gliwice
logo kamienicie kosciuszki

Identyfikacja wizualna Kamienice Kościuszki

materiały biurowe identyfikacja wizualna Kamienice Kosciuszki Gliwice
kolorystyka identyfikacji wizualnej Kamienice Kosciuszki Gliwice
billboard Kamienice Kosciuszki
ulotka promocyjna Kamienice Kosciuszki

Strona internetowa:

wizualizacja strona internetowa Kamienice Kosciuszki

Podsumowanie

Stworzenie identyfikacji wizualnej i serwisu internetowego dla inwestycji budowlanej nie jest prostym zadaniem. Należy wziąć pod uwagę szereg czynników, które mogą wpłynąć na odbiór inwestycji przez odbiorców. Przekaz słowny i wizualny powinien przemawiać w określony sposób, tak by odpowiedni odbiorcy czuli, że właśnie tam mogliby zamieszkać. Przy projekcie stworzenia komunikacji wizualnej dla Kamienic Kościuszki z Gliwic udało nam się przekazać najważniejsze zalety inwestycji, a całość pokazuje nietuzinkowy design i historyczną wartość budynków.

Chcesz poznać ofertę?

Oferta

Opinie

Czego potrzebujesz?