menu

Sun Investment Group

Dla międzynarodowego lidera w budowie farm fotowoltaicznych stworzyliśmy niestandardową teczkę połączoną wewnątrz z katalogiem, która posłuży handlowcom firmy.

Wyzwanie

Sun Investment Group (SIG) to międzynarodowa firma na rynku farm fotowoltaicznych, która zwróciła się do nas z potrzebą przygotowania niestandardowego materiału reklamowego. Naszym zadaniem było przygotowanie teczki łączonej z katalogiem oraz znalezienie odpowiedniej drukarni, która mogłaby zrealizować zamówienie.

 

Realizacja

Po przeprowadzeniu analizy potrzeb firmy jak i grupy odbiorczej stworzyliśmy przejrzysty oraz atrakcyjny wizualnie materiał reklamowy. Dzięki temu teczko-katalog będzie pomocnym narzędziem dla handlowców oraz dokumentem, który w prosty sposób przedstawi klientom korzyści współpracy z SIG’em.

Podsumowanie

Sun Investment Group (SIG) to firma posiadająca doświadczenie w rozwijaniu projektów fotowoltaicznych. Są obecni na rynku energii słonecznej już od 2017 roku. Prowadzą projekty fotowoltaiczne w Polsce, we Włoszech, na Litwie, w Niemczech, na Cyprze, w Hiszpanii i w Wielkiej Brytanii. Nasza praca polegała na opracowaniu nowego, niestandardowego materiału reklamowego dla handlowców firmy. Byliśmy odpowiedzialni nie tylko za warstwę wizualną, ale również pracowaliśmy nad właściwym ułożeniem materiału, redakcją tekstów czy skuteczną komunikacją zalet marki. Dużym wyzwaniem okazało się znalezienie odpowiedniej drukarni, która mogłaby zrealizować to nietypowe zamówienie oraz dopracowanie wszystkich szczegółów związanych z wydrukiem materiałów.

Chcesz poznać ofertę?

Oferta

Opinie

Czego potrzebujesz?