menu

Stara Wieś – Resort & Odnowa

  • Logo, identyfikacja wizualna
  • Projekt strony internetowej
  • Grafika reklamowa
  • Filmy promocyjne
  • Zdjęcia

Wyzwanie

Stara Wieś Resort & Odnowa to miejsce wypoczynku idealne dla rodzin, par i grup przyjaciół. Naszym zadaniem było stworzenie identyfikacji wizualnej, która miała lepiej komunikować czym jest Stara Wieś.

Realizacja

Powstało logo oraz ramy identyfikacji wizualnej, dzięki którym Stara Wieś, w różnych mediach pozostaje spójna w odbiorze. Zaprojektowaliśmy wszelkie materiały graficzne takie jak ulotki, szyldy informacyjne, mapki czy cenniki. Ważnym etapem był projekt strony internetowej oraz nadzór jej wdrożenia. Zwieńczeniem realizacji była sesja zdjęciowa i film promocyjny.

Podsumowanie

Stara Wieś Resort & Odnowa to magiczne miejsce w centrum Polski, w którym odnajdą się rodzice z dziećmi, pary i grupy przyjaciół. To miejsce pełne spokoju, ale również pełne niespodzianek w postaci szeregu atrakcji i udogodnień takich jak np. basen czy SPA. Identyfikacja wizualna, którą stworzyliśmy przekazuje głębię i spokój natury, a zdjęcia i film promocyjny przekazują jak wiele niesamowitych atrakcji czeka na gości resortu. Korzyści dla Starej Wsi: skuteczne dotarcie do określonej grupy odbiorczej oraz większe zapełnienie obiektu poza sezonem letnim (zmniejszenie efektu sezonowości).

Chcesz poznać ofertę?

Oferta

Opinie

Czego potrzebujesz?