menu

Sport-Center

Sprawdź jak stworzyliśmy identyfikację wizualną Sport-Center – firmy organizującej szkoleniowe wyjazdy narciarskie.

Wyzwanie

Sport-Center to firma zajmująca się organizacją prawdziwie szkoleniowych wyjazdów narciarskich. A wszystko w idealnych, alpejskich warunkach z najlepszymi szkoleniowcami. Naszym zadaniem było stworzenie strategii komunikacji, identyfikacji wizualnej oraz serwisu internetowego.

 

 

Realizacja

Zidentyfikowaliśmy wyróżniki marki i stworzyliśmy wokół nich spójny przekaz na podstawie głosu marki, misji firmy czy sloganu. Tworząc identyfikację wizualną zdecydowaliśmy się na jaskrawe kolory kojarzące się z zimową aurą. Stworzyliśmy również ciekawy i szybki serwis internetowy. Całość jest odważna, nowoczesna, jednocześnie dająca poczucie profesjonalizmu.

Podsumowanie

Wyjazdy ze Sport-Center to nie tylko rekreacja, a przede wszystkim ogromna wartość ze szkolenia z najlepszymi trenerami w doskonałych warunkach alpejskich. Dla Sport-Center stworzyliśmy strategię komunikacji (zidentyfikowaliśmy wyróżniki marki i stworzyliśmy m.in. misje firmy, slogan i ton głosu marki). Dzięki czemu, firma może odróżnić się od innych organizacji wyjazdów narciarskich nastawionych na rozrywkę. Przebudowany, nowoczesny logotyp oraz wyraźna identyfikacja wizualna pozwala klientom lepiej zapamietać Sport-Center, a nowoczesna strona zachęca do udziału w wyjeździe.

Chcesz poznać ofertę?

Oferta

Opinie

Czego potrzebujesz?