menu

Kampania Advantech & Intel

Stworzyliśmy kampanię reklamową dla firmy Advantech- lidera branży IoT i partnera Intela.

Wyzwanie

Advantech to lider technologii IoT (Internet of Things), który wraz z firmą Intel stworzył specjalną ofertę dla integratorów systemów w nowoczesnych fabrykach. Naszym zadaniem była pomoc w ułożeniu strategii komunikacji oraz stworzenie wizualnych aspektów kampanii wraz ze stroną internetową.

Realizacja

Wysoka technologia wraz z całym skomplikowaniem stanowi wyzwanie, by nie ugrzęznąć w szczegółach. Udało nam się wyklarować benefity i skupić na tym, co jest najważniejsze dla grupy odbiorczej. Całość przedstawiliśmy przystępnym językiem wizualnym, tworząc przejrzystą identyfikację wizualną kampanii. Stworzyliśmy landing page na wewnętrznym systemie korporacyjnym, oraz materiały służące do promocji kampanii w social media: banery oraz film z animacjami.

 

advantech landing page system integrators need connection campaign
advantech social media creations integrators need connection campaign
animations Advantech system integrators need connection campaign
icons used in Advantech campaign

Podsumowanie

Advantech to globalna korporacja i lider branży IoT (Internet of Things). Wyzwaniem kampanii Advantech & Intel było przedstawienie niezwykle skomplikowanego tematu w sposób przystępny i przyjazny dla zmysłów. Dogłębne zrozumienie grupy odbiorczej pozwoliło nam na zaadresowanie ich potrzeb bez zbędnego wchodzenia w szczegóły. Nagłówki dobrane w punkt, przejrzysta identyfikacja wizualna i ciekawe animacje sprawiły, że całość wyróżnia się na tle konkurencji.

Chcesz poznać ofertę?

Oferta

Opinie

Czego potrzebujesz?