menu

Dr Hercka – Implantologia i Stomatologia Estetyczna

Wyzwanie

Dr n. med. Hercka-Mulas to najwyższej jakości specjalista z dziedziny implantologii i stomatologii estetycznej. Naszym celem było zwiększenie ilości zapytań i realizacji w gronie osób pragnących przeprowadzić pełną metamorfozę stomatologiczną.

Realizacja

By osiągnąć cele, potrzebowaliśmy stworzyć komunikację dostosowaną do grupy odbiorczej. Stworzyliśmy strategię, która komunikuje o profesjonalizmie osoby Pani Doktor i odrzuca zbędną otoczkę, za którą klient nie powinien dopłacać. Komunikację poprowadziliśmy przez stworzenie identyfikacji wizualnej wraz z nowym logo, stroną internetową oraz przez działania w social mediach i na platformach reklamowych takich jak Google Ads czy Facebook Ads.

Dr Hercka logo

dr Hercka Gliwice - identyfikacja wizualna

wizytówka dr Hercka logo projekt

materiały drukowane Dr Hercka Gliwice

strona internetowa dr Hercka www.hercka.pl

Prowadzenie social media, reklamy na Facebook i w Google Ads

Dla Dr Hercka realizujemy również komunikację w social media, przede wszystkim skupiając się na działaniach na Facebooku. Oprócz tego prowadzimy kampanie reklamowe za pomocą Google Ads.

Tworzymy reklamy do nowych grup odbiorczych i wykorzystujemy zaawansowany remarketing, co już w pierwszym miesiącu współpracy przełożyło się na znacząco zwiększone przychody.

Zobacz przykładowe posty:

 

Zobacz również:

Prezentacja logo dr Hercka – 2 propozycje

Prezentacja Identyfikacji Wizualnej Dr Hercka

www.hercka.pl

Podsumowanie

Dr n. med. Hercka-Mulas to najwyższej jakości specjalista w dziedzinie implantologii i stomatologii estetycznej. Udało nam się stworzyć wizerunek, który utwierdza o tym fakcie, jednocześnie eliminując wszelkie niepotrzebne rozproszenia. Strategię komunikacji dobrze określa slogan „Jakość, którą widzisz”, który wyraża wartości jakimi kieruje się Dr Hercka: profesjonalizm, bez zbędnej otoczki. Stale współpracujemy z Dr Hercka realizując kampanie reklamowe oraz prowadząc komunikację w social media.

Chcesz poznać ofertę?

Oferta

Opinie

Czego potrzebujesz?