menu

O nas

Nasza misja

Pomagamy polskim firmom osiągać pełen potencjał marketingu.

 

Identyfikujemy ścieżkę sukcesu dzięki wnikliwej strategii marki i czujnie po niej kroczymy tworząc marketing nastawiony na wysoki zwrot z inwestycji. Jesteśmy agencją reklamową o szerokich i głębokich kompetencjach in-house. 

Tworzymy:

 • Kompleksowy marketing
 • Branding
 • Identyfikacje wizualną
 • Zaangażowanie w Social Mediach
 • Kampanie reklamowe w Google Ads
 • Fotografię i filmy promocyjne
 • Grafikę reklamową
 • Ruch z wyszukiwarki Google
 • Serwisy www
 • SEO

Daniel Smoleń

Branding & Marketing Strategy; Owner

Od początku zawodowej kariery najważniejszy był dla mnie rozwój w każdej dziedzinie promocji marki. Chciałem kompleksowo pomagać polskim firmom. Od kilku lat buduję Fallow Deer z tą samą myślą: ciągły rozwój i skupienie na coraz lepszym marketingu. Mam przyjemność pracować z zespołem, który dzieli te same wartości.

Kamil Zygmunczyk

Project Management & Performance Marketing

Nasi klienci powierzają nam swoje budżety reklamowe. Jestem osobą, która pilnuje, aby każdy grosik przeznaczony na kampanię został wykorzystany jak najlepiej. Systemy Facebook i Google Ads są mi znane niczym firmowy ekspres do kawy. Podczas organizacji różnych projektów oraz współprac, znajduję się na pierwszym froncie działań, koordynując pracę naszego zespołu. Prywatnie cenię sobie wędrówki po górach oraz dające mi wyciszenie wędkarstwo.

Laura Henel

Graphic Design and Webflow

Dbam o to, aby Twoje kreacje reklamowe zawsze przyciągały wzrok klientów. Zajmuję się grafiką, projektowaniem stron internetowych, a także montażem filmów. Programy takie jak Adobe Photoshop, Illustrator czy Premiere to dla mnie chleb powszedni. Ciągle szukam kolejnych artystycznych wyzwań. Fascynuje mnie fotografia portretowa i uwielbiam grę na pianinie. Czasem można usłyszeć jak przygrywam naszemu zespołowi klasyczne kawałki.

Anna Dziduszkiewicz

Social Media Management

W swojej pracy zawodowej miałam okazję współpracować ze znanymi osobami ze świata telewizji i internetu. Dla klientów Fallow Deer kontaktuje się z influencerami, wymyślam i nadzoruje kampanie marketingowe oraz kieruje komunikacją w Social Mediach dla klientów z branż, w których wymagana jest kobieca wrażliwość. Jestem też zawodowym fotografem. Prywatnie jestem mamą, kocham pieski oraz uwielbiam dekorować wnętrza.

Anna Wydymus

Graphic Design

Projektowanie to moja pasja. Lubię proste, ponadczasowe znaki i wyraźny przekaz. W procesie twórczym staram się łączyć doświadczenia wyniesione z różnych dziedzin, nieustannie poszukując nowych środków wyrazu i niestandardowych rozwiązań. Prywatnie lubię koty, wspinaczkę i fotografię.

Justyna Bojanowska

Social Media & Marketing Automation

Zajmuję się prowadzeniem mediów społecznościowych. Dbam aby Twoje posty były nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale także zawierały treści, które budzą emocje i zachęcają do interakcji. Do tego układam schematy marketing automation, tak by Twój marketing zarabiał, nawet gdy śpisz! Prywatnie uwielbiam koty, podróże oraz kolekcjonuję płyty winylowe.

Filip Gawełko

Video

Nagrywam atrakcyjne dla odbiorców filmy, a w postprodukcji potrafię zdziałać cuda! W Fallow Deer skupiam się, by tworzone przez nas wideo zawsze potrafiły przyciągać i utrzymywać uwagę, a przede wszystkim by prowadziły do podjęcia pożądanego działania przez odbiorców

Dawid Stępień

SEO Specialist

Zajmuję się SEO, czyli procesami pozycjonowania i optymalizacji stron internetowych. Przygotowuję kompleksowe audyty i analizy dla klientów, wyszukuję najlepsze frazy kluczowe oraz współpracuję z programistami. Skupiam się na poprawie widoczności witryn i przyciąganiu do nich wartościowych odbiorców. Prywatnie prowadzę blog dotyczący marketingu i reklamy oraz jestem wielkim miłośnikiem historii - fascynuje mnie zwłaszcza XVII wiek.

Więcej o nas

Pomogliśmy rozwinąć skrzydła dziesiątkom przedsiębiorstw z polski i zagranicy i jedno wiemy o marketingu na pewno:

 

Jeśli chcesz sprzedawać to musisz przekonać klienta, że to właśnie Twój produkt zaspokoi jego potrzebę.

 

To proste! Co wcale nie znaczy, że łatwe

 

Jeśli mówimy do kogoś po czesku, a  ten ktoś jest niemcem, to zmarnowaliśmy jego czas.
Albo jeśli czujesz złość, a ktoś próbuje żartować to może wcale nie być Ci do śmiechu.
Podstawą skutecznego marketingu jest głębokie zrozumienie kim jest człowiek, do którego mówimy oraz jakie ma potrzeby, doświadczenia,  wątpliwości, czy w jakim stanie emocjonalnym się znajduje, gdy rozważa swój zakup.
Tylko w pełni rozumiejąc odbiorcę możemy stworzyć skuteczną komunikację!

 

Jak postrzegamy swoją rolę? 

 

Wierzymy, że marketing to nie koszt, a dźwignia sukcesu, która ma przynosić zyski!

 

A więc MY musimy zadbać o TWÓJ najwyższy zwrot z inwestycji.

 

By osiągać wysokie zwroty z inwestycji wykształciliśmy swoją filozofię, która wyróżnia nas na tle innych agencji brandingowych i marketingowych i jest źródłem naszych sukcesów. Fundamentem naszej filozofii są: Profesjonalizm, Zwinność, Transparentność.

 

By się wyróżniać, musimy być TRANSPARENTNI.

 

Wierzymy, że w dobrze funkcjonującym społeczeństwie każdy z nas ma swoją funkcję i powinien służyć innym, by cały system działał sprawnie. A więc:
nie zgadzamy się na nieuczciwe praktyki czy wykorzystywanie wiedzy na czyjąś niekorzyść. Naszym celem jest pomagać firmom osiągać wyniki i wiemy, że jeśli będziemy to robić dobrze, to również na tym zarobimy. Dlatego stawiamy na transparentność i etykę, by nasi partnerzy mieli pewność co do raportowanych wyników i działań, które wykonujemy.

 

By się wyróżniać, musimy być ZWINNI.

 

Nie jesteśmy jedną z tych agencji, które pracują zdalnie, a całość ich kontaktu odbywa się przez Teams’a. Pracujemy w jednej przestrzeni, w naszym ukochanym biurze. W miejscu które kultywuje kreatywność i tworzy efekt synergii. To sprawia, że nasze projekty są przemyślane pod każdym kątem, a końcowy efekt jest tak wyjątkowy. 

 

Dodatkowo, a może przede wszystkim, wszystko co tworzymy powstaje u nas! Nie korzystamy z podwykonawców, ponieważ stworzyliśmy zespół profesjonalistów, który posiada kompetencje do prowadzenia małych i średnich firm w pełnym zakresie marketingu!
Tworząc in-house możemy odpowiadać na wyzwania natychmiast, ponieważ dokładnie wiemy co dzieje się w projekcie i mamy umiejętności, by szybko zareagować. 

 

By się wyróżniać, musimy być PROFESJONALNI.

 

By skutecznie robić to co robimy, musimy kroczyć ścieżką rozwoju. Musimy znać się na psychologii, brandingu, projektowaniu doświadczenia, copywritingu, płatnych reklamach, sztucznej inteligencji, SEO, tworzeniu content’u… a to dalej nie całość. 

 

Już dawno zrozumieliśmy, że jeśli chcemy być na topie w tej szybko zmieniającej się branży, to musimy dbać o najwyższy poziom naszych kompetencji. Stąd w Fallow Deer pracują wyłącznie ludzie pełni pasji, którzy nieustannie dążą do rozwoju.

 

Potwierdzeniem skuteczności naszej filozofii są wieloletnie współpracę.

 

Wielu naszych klientów współpracuje z nami latami, na przestrzeni których marketing się zmieniał, a my wciąż dostosujemy swoje działania, by utrzymywać się na najwyższym poziomie. Ale uwaga: nie pracujemy ze wszystkimi! By tworzyć wyjątkowo dobry marketing skupiamy się na niedużej ilości współprac i wybieramy takie firmy, do których naprawdę pasujemy. 

 

Wierzymy, w firmy które wierzą w siebie. Chcemy tworzyć marketing, dla firm które zmieniają świat na lepsze. To dlatego chcemy robić to co robimy. Chcemy tworzyć lepszy świat. 

 

Agencja Fallow Deer to wyjątkowa przestrzeń do rozwoju

 

Dbamy o rozwój, nie tylko Twojego biznesu, ale i naszego zespołu, bo wiemy, że wtedy, kiedy nam się dobrze pracuje, efekty są znakomite. Tworzymy przestrzeń wspierającą kreatywność i dbamy o przestrzeń i budżet na szkolenie i rozwój. Chcemy, by poniedziałek kojarzył się z czymś dobrym, a przestrzeń naszego biura dawała poczucie inspiracji do tworzenia lepszego świata.

 

Fallow Deer to Twój partner w marketingu, sprzedaży i biznesie.

 

Jesteśmy realnym zespołem, pracującym ramię w ramię w biurze w Gliwicach. Jesteśmy gotowi na każde wyzwanie i dostosowanie strategii „on the go”. Jesteśmy zawsze otwarci na kontakt i dokładnie wiemy, co dzieje się z Twoim projektem. U nas doświadczysz przejrzystości zaczynając od oferty, przez umowę aż po spersonalizowane, przejrzyste raporty. Z nami wiesz dokładnie, gdzie inwestujesz każdą złotówkę i ile zwrotu przynosi Twojemu biznesowi. Z nami wyróżnisz się na tle konkurencji i zrobisz to w sposób efektywny, ponieważ dbamy, by każda złotówka przyniosła jak najwięcej kolejnych złotówek.

 

Wejdź z nami na ścieżkę pełnego potencjału!
daniel smolen

Formularz kontaktowy

  Opinie

  Czego potrzebujesz?