menu

O nas

Nasza misja

Istniejemy po to, by przenosić polskie firmy na wyższy poziom marketingu i sprzedaży. Robimy wszystko by nasza wiedza i umiejętności były na światowym poziomie.

Tworzymy:

 • Identyfikacje wizualną
 • Zaangażowanie na Facebooku i Instagramie
 • Kampanie reklamowe w Google Ads
 • Fotografię i filmy promocyjne
 • Grafikę reklamową
 • Ruch z wyszukiwarki Google
 • Serwisy www

Daniel Smoleń

CEO

Od początku zawodowej kariery najważniejszy był dla mnie rozwój w każdej dziedzinie promocji marki. Chciałem kompleksowo pomagać polskim firmom. Od kilku lat buduję Fallow Deer z tą samą myślą: ciągły rozwój i skupienie na coraz lepszym marketingu. Mam przyjemność pracować z zespołem, który dzieli te same wartości.

Kamil Zygmunczyk

Performance Marketing Specialist

Nasi klienci powierzają nam swoje budżety reklamowe. Jestem osobą, która pilnuje, aby każdy grosik przeznaczony na kampanię został wykorzystany jak najlepiej. Systemy Facebook i Google Ads są mi znane niczym firmowy ekspres do kawy. Podczas organizacji różnych projektów oraz współprac, znajduję się na pierwszym froncie działań, koordynując pracę naszego zespołu. Prywatnie cenię sobie wędrówki po górach oraz dające mi wyciszenie wędkarstwo.

Laura Henel

Graphic Designer

Dbam o to, aby Twoje kreacje reklamowe zawsze przyciągały wzrok klientów. Zajmuję się grafiką, projektowaniem stron internetowych, a także montażem filmów. Programy takie jak Adobe Photoshop, Illustrator czy Premiere to dla mnie chleb powszedni. Ciągle szukam kolejnych artystycznych wyzwań. Fascynuje mnie fotografia portretowa i uwielbiam grę na pianinie. Czasem można usłyszeć jak przygrywam naszemu zespołowi klasyczne kawałki.

Anna Dziduszkiewicz

Influence Marketing Specialist

W swojej pracy zawodowej miałam okazję współpracować ze znanymi osobami ze świata telewizji i internetu. Dla klientów Fallow Deer kontaktuje się z influencerami, wymyślam i nadzoruje kampanie marketingowe oraz kieruje komunikacją w Social Mediach dla klientów z branż, w których wymagana jest kobieca wrażliwość. Jestem też zawodowym fotografem. Prywatnie jestem mamą, kocham pieski oraz uwielbiam dekorować wnętrza.

Dawid Stępień

SEO Specialist

Zajmuję się SEO, czyli procesami pozycjonowania i optymalizacji stron internetowych. Przygotowuję kompleksowe audyty i analizy dla klientów, wyszukuję najlepsze frazy kluczowe oraz współpracuję z programistami. Skupiam się na poprawie widoczności witryn i przyciąganiu do nich wartościowych odbiorców. Prywatnie prowadzę blog dotyczący marketingu i reklamy oraz jestem wielkim miłośnikiem historii - fascynuje mnie zwłaszcza XVII wiek.

Anna Wydymus

Graphic Designer

Projektowanie to moja pasja. Lubię proste, ponadczasowe znaki i wyraźny przekaz. W procesie twórczym staram się łączyć doświadczenia wyniesione z różnych dziedzin, nieustannie poszukując nowych środków wyrazu i niestandardowych rozwiązań. Prywatnie lubię koty, wspinaczkę i fotografię.

Więcej o nas

Jesteśmy świetnie zgranym zespołem specjalistów od marketingu i brandingu. Dawid to sumienny pozycjoner. Ania wspaniale porusza się w świecie Social Media i Influencerów. Laura swoją artystyczną duszę wyraża przez grafikę. Kamil dba, aby każdy grosik w płatnych kampaniach reklamowych przynosił jak największe zwroty z inwestycji. Daniel, nasz CEO, dzięki kompleksowemu podejściu do marketingu wie jak osiągać cele nasze i klientów. Współpracujemy również z zewnętrznymi deweloperami i copywriterami. To wszystko sprawia, że projekt promocji Twojej marki możemy poprowadzić od A do Z.

Nasza misja

Istniejemy po to, by przenosić polskie firmy na wyższy poziom marketingu i sprzedaży. Robimy wszystko by nasza wiedza i umiejętności były na światowym poziomie.

Jak to robimy?

Skupiamy się na niedużej ilości współprac, tak by móc kompleksowo i w pełni pomagać małym i średnim biznesom w powiększaniu sprzedaży dzięki działaniom marketingowym. To wyróżnia nas na tle dużych agencji, w której skomplikowana struktura nie pozwala na szybkie zmiany, a klienci traktowani są jako jedni z wielu. Jeśli zdecydujemy się na wspólną pracę nad rozwojem Twojej marki, to zyskasz partnera w biznesie – nasza współpraca jest w pełni przejrzysta i dostosowana do Twoich potrzeb.

Nasze wartości

Podstawowe wartości, którymi kierujemy się w biznesie to uczciwość, pasja i kompetencja. Bez uczciwości nie ma partnerstwa, bez pasji ciężko o zaangażowanie, a kompetencja to wartość, która pozwala nam osiągać coraz lepsze wyniki. Chcemy osiągać wysokie cele. Dołącz do nas i przejdźmy razem na wyższy poziom marketingu i sprzedaży.

Obserwuj nas w Social Media: 
Instagram
Facebook

daniel smolen

Formularz kontaktowy

  Opinie

  Czego potrzebujesz?