menu

Velit

  • Nazwa
  • Logo
  • Identyfikacja wizualna
  • Strona internetowa

Wyzwanie

Zgłosił się do nas klient, który posiadał firmę zajmującą się klimatyzacją, rekuperacją oraz wentylacją. Działalność związana z oczyszczaniem powietrza była jedną z wielu gałęzi firmy, jednak nasz klient zdecydował się na stworzenie zupełnie nowej marki, działającej pod własnym szyldem. Naszym zadaniem było wymyślenie nazwy, stworzenie nowoczesnej identyfikacji wizualnej oraz strony internetowej.

Realizacja

Największym wyzwaniem podczas tego projektu, było stworzenie nowej nazwy. Miała ona nawiązywać do klimatyzacji/wentylacji oraz „elitarności”, jednocześnie nie zawierając słów kluczowych, które bezpośrednio mówią o tym czym zajmuje się firma. Sygnet zawarty w logo symbolizuje literę V, w którą wkomponowany jest symbol wiatru oraz serwisant. Gradient, kolorystyka oraz symbole w identyfikacji sprawiają, że jest ona świeża i sprawia wrażenie profesjonalnej marki.

Podsumowanie

Nasza współpraca przebiegła bardzo sprawnie. Na każdym etapie projektowania – od koncepcji dotyczącej nazwy do elementów identyfikacji wizualnej, konsultowaliśmy się z klientem co pozwoliło na sprawny przebieg prac. Końcowy rezultat zawiera wszystkie wytyczne i kluczowe elementy jakie otrzymaliśmy. Dzięki tak stworzonej identyfikacji nasz klient otrzymał profesjonalną, przejrzystą i nowoczesną komunikację wizualną.

Chcesz poznać ofertę?

Oferta

Opinie

Czego potrzebujesz?