menu

Stowarzyszenie Promocji Wolontariatu

Zobacz jak stworzyliśmy identyfikację dla stowarzyszenia organizującego wyjazdy wolontariackie dla młodzieży w Polsce i za granicą.

Wyzwanie

Stowarzyszenie Promocji Wolontariatu to organizacja, która popularyzuje świadomy i odpowiedzialny wolontariat mający na celu niesienie realnej pomocy. Ich wyjazdy są organizowane przez sprawdzonych partnerów zagranicznych, zrzeszonych w siecach Alliance of European Voluntary Service Organisations czy International Cultural Youth Exchange należącym do UNESCO.

 

Realizacja

Zidentyfikowaliśmy główne wyróżniki stowarzyszenia i stworzyliśmy wokół nich spójny przekaz marki. Tworząc identyfikację wizualną zdecydowaliśmy się na jaskrawe kolory kojarzące się z młodością, radością i podróżami. Całość jest nowoczesna, przyjemna dla oka i dająca poczucie zaufania.

Podsumowanie

Wyjazdy ze Stowarzyszeniem Promocji Wolontariatu to nie tylko rekreacja, a przede wszystkim ogromna wartość płynąca z realnej pomocy. Dla stowarzyszenia stworzyliśmy strategię komunikacji (zidentyfikowaliśmy wyróżniki marki i stworzyliśmy m.in. misje firmy, slogan i ton głosu marki). Dzięki czemu, firma może promować odpowiedzialny wolontariat i odróżnić się od innych organizacji wyjazdów wolontariackich nastawionych bardziej na rozrywkę. Nowoczesna i kojarząca się z podróżami identyfikacja pozwala zbudować zaufanie wśród klientów i przekonać ich do współpracy ze stowarzyszeniem.

Chcesz poznać ofertę?

Oferta

Opinie

Czego potrzebujesz?