menu

Muskatos

  • Logo, identyfikacja wizualna
  • Projekt strony internetowej
  • Grafika reklamowa
  • Marketing
  • Filmy promocyjne

Wyzwanie

Muskatos to marka luksusowa. Skierowana do zamożnej części społeczeństwa. Naszym zadaniem było zaprojektowanie identyfikacji wizualnej, która komunikowałaby o dążeniu do perfekcji w tworzeniu eleganckich i niezwykłych ubrań chłopięcych.

Realizacja

Powstała strategia komunikacji, która połączyła elementy i stworzyła wspólny przekaz podsumowany sloganem „Szlachetna moda dla małych mężczyzn”. Następnie stworzyliśmy logo i identyfikację wizualną Muskatos. Ostatnim etapem realizacji był projekt sklepu internetowego.

cover photo facebook Muskatos

Misja firmy Muskatos

Wierzymy, że niezwykłe życie to świadomy wybór. Konsekwentnie dążymy do perfekcji, tworząc eleganckie i niezwykłe ubrania chłopięce.

Nazwa firmy

Nazwa „Muskatos” powstała poprzez połączenie słów „Musketeers” (z ang. Muszkieterowie) i „Kato” (popularny skrót nazwy miasta Katowice)

Geneza znaku

Logo Muskatos, czyli 3 skrzyżowane szable/igły na planie tarczy, nawiązują do elitarnej kawalerii, która od czasów Ludwika XIII stanowiła przyboczną gwardię królewską, tzw. „Muszkieterów gwardii”, do których zaciągano jedynie szlachetnie urodzonych mężczyzn.

geneza logo Muskatos

 

logo_muskatos_fallow_deer_kto_stworzyl_agencja_autor

logo_muskatos_szyld

logo_muskatos_haft_2

logo_muskatos_haft

identyfikacja_wizualna_muskatos

identyfikacja_wizualna_muskatos_2

identyfikacja_wizualna_muskatos_materialy_drukowane

identyfikacja_wizualna_muskatos_3identyfikacja_wizualna_muskatos_4

identyfikacja_wizualna_muskatos_5

identyfikacja_wizualna_muskatos_projekt_pudelka_agencja

Zobacz również:

Księga tożsamości Muskatos

Sklep internetowy Muskatos

Podsumowanie

Dla Muskatos stworzyliśmy strategię komunikacji, logo, animacje logo, wzory identyfikacji wizualnej oraz zaprojektowaliśmy sklep internetowy. Muskatos prężnie rozwija się i zyskuje coraz większą rzeszę klientów. Muskatos zyskał spójny i wyraźny wizerunek, którym może posługiwać się na każdym medium. Dzięki naszym działaniom, firma szybko i spójnie tworzy kolejne materiały reklamowe i zawsze ma pewność tworzenia odpowiedniego wrażenia na swoich klientach.

 

Chcesz poznać ofertę?

Oferta

Opinie

Czego potrzebujesz?