menu

Mal-Drew materiały budowlane

  • Identyfikacja wizualna
  • Projekt www
  • Filmy promocyjny
  • Materiały reklamowe

Wyzwanie

Firma Mal-Drew to lokalna hurtownia budowlana w Gliwicach.  Celem firmy było zbudowanie nowego wizerunku jako firmy nowoczesnej, „fajnej”, trafiającej w gust grupy odbiorczej, czyli mężczyzn od 30-45 lat zajmujących się budową i remontem. Kolejnym celem było wejście w świat digital i otwarcie sklepu internetowego.

Realizacja

Określiliśmy kim marka ma być dla odbiorcy oraz jakie wartości powinna komunikować. Zaprojektowaliśmy nową identyfikację wizualną obejmującą lifting logo, stworzyliśmy bohatera o imieniu „Malek” i wymyśliliśmy język komunikacji. Nowy wizerunek został przekazany i jest stale przez nas umacniany w kanałach takich jak: nowy sklep internetowy, blog, facebook, remarketing, pozycjonowanie, Google Ads oraz reklama w radiu. Na przestrzeni 3 lat udało nam się rozwinąć sklep internetowy do obrotu sięgającego kilkaset tysięcy złotych miesięcznie.

mal-drew identyfikacja wizualna

mal-drew identyfikacja wizualna

mal-drew identyfikacja wizualna

mal-drew samochód dostawczy

Dla Mal-Drewu zajmujemy się kompleksowym marketingiem. Wciąż szukamy nowych sposobów zwiększenia sprzedaży i świadomości marki. Jednym z kolejnych projektów jest tworzenie filmów promocyjnych i treści na bloga. Poniżej przedstawiamy jeden z filmów poradnikowych:

Zobacz również:

Filmy o materiałach budowlanych – Mal-Drew

Podsumowanie

Na przestrzeni kilku lat zajmowaliśmy się(i wciąż zajmujemy!) kompleksowym tworzenim i koordynacją marketingu w Mal-Drewie. Stworzyliśmy strategię komunikacji, identyfikację wizualną oraz prowadzimy działania marketingowe wykorzystując pozycjonowanie, social media oraz płatną reklamę w Facebook i Google Ads.  Obecnie firma Mal-Drew wyróżnia się na rynku – jest czołową hurtownią budowlaną w Gliwicach z prężnie rozwijającym się sklepem internetowym osiągającym pokaźne wyniki finansowe. Korzyści dla firmy Mal-Drew? Nowa komunikacja wizualna przyciąga klientów, Mal-Drew wyróżnia się na tle innych firm profesjonalizmem i jasnym przekazem oraz znacząco zwiększa sprzedaż.

Chcesz poznać ofertę?

Oferta

Opinie

Czego potrzebujesz?