menu

Dobre Liski

  • Logo
  • Identyfikacja wizualna
  • Grafika reklamowa
  • Marketing

 

Wyzwanie

Dobre Liski (Dawniej Noski Eskimoski) to sklep internetowy sprzedający produkty dla mam i dzieci do 4 roku życia. Naszym zadaniem było stworzenie nowej nazwy i identyfikacji wizualnej, tak by utrzymać tendencję wzrostową sklepu.

Realizacja

Wymyśliliśmy nazwę Dobre Liski, stworzyliśmy nowe logo i identyfikację wizualną, które zostały ciepło przyjęte przez już zbudowaną i zaangażowaną publikę. Wraz z rebrandingiem (zmianą nazwy i identyfikacji) przeprowadziliśmy uświadamiającą kampanię w Facebook Ads i Google Ads. Dzięki kolejnym działaniom marketingowym, w kolejnych miesiącach udało nam się zwiększyć ruch i sprzedaż.

Podsumowanie

Zmiana nazwy i identyfikacji to trudny proces, szczególnie jeżeli wcześniejszy wizerunek został mocno zakorzeniony w grupie odbiorczej. Udało nam się przeprowadzić zmianę bez żadnych negatywnych skutków, a wręcz odwrotnie. Od momentu zmiany identyfikacji i wprowadzenia działań takich jak reklamy w Facebook Ads i Google Ads udało nam się znacząco powiększyć ruch i sprzedaż na sklepie. Rebranding sklepu internetowego Dobre Liski został zakończony sukcesem. Nasza współpraca trwa, a kolejno wprowadzane usprawnienia w marketingu powodują coraz wyższą sprzedaż i zaangażowanie klientów.

Chcesz poznać ofertę?

Oferta

Opinie

Czego potrzebujesz?