menu

Centrum terapeutyczne Sens

  • Logo
  • Identyfikacja wizualna

Wyzwanie

Sens to centrum terapeutyczne zajmujące się terapią dzieci oraz młodzieży. Naszym celem było stworzenie identyfikacji wyróżniającej się na tle innych firm z branży, którą cechować będzie poczucie bezpieczeństwa i profesjonalizmu. Oprócz tego logo miało zawierać w sobie elementy tajemniczości.

Realizacji

Efektem naszych prac jest logo przedstawiające drzewo z połączeniami nerwowymi zamiast liści – układającymi się w kształt mózgu. Kolorystyka oraz zastosowanie gradientu, sprawiają, że zarówno logo jak i elementy identyfikacji wzbudzają poczucie nowoczesnej i profesjonalnej marki.

Podsumowanie

Bez wątpienia jednym z największych wyzwań podczas projektowania logo jak i identyfikacji, było zawarcie elementu tajemniczości. Po wielu konsultacjach podczas szkicowania i projektowania, wybraliśmy sygnet, który idealnie wpasował się w branżę klienta, uwzględniając wszystkie wytyczne jakie otrzymaliśmy. Na jego podstawie stworzyliśmy resztę elementów identyfikacyjnych. Świeży branding sprawił, że nasz klient wzbudza poczucie nowoczesnej i profesjonalnej firmy, której można zaufać.

Opinie

Czego potrzebujesz?