menu

Specjalista ds. Performance Marketingu

Fallow Deer szuka Specjalisty ds. Performance Marketingu

Preferujemy kandydatów zainteresowanych pracą na pełny etat.

Co będzie należało do Twoich zadań:

👉 Tworzenie, konfiguracja, optymalizacja oraz zarządzanie kampaniami reklamowymi na platformach Meta i Google Ads dla naszych klientów.
👉 Bieżący kontakt i budowanie relacji z klientami.
👉 Raportowanie wyników działań, rekomendowanie dalszych działań na prowadzonych projektach.
👉 Współpraca nad tworzeniem lejków sprzedażowych dla klientów wraz z zespołem i ich analiza oraz optymalizacja.
👉 Analiza strategii konkurencji.
👉 Aktywna współpraca z działami graficznym i wideo.

Kilka słów o nas:

W Fallow Deer pomagamy polskim firmom w osiąganiu pełni potencjału. Identyfikujemy ścieżkę sukcesu i prowadzimy po niej tworząc marketing skupiony na wysokim zwrocie z inwestycji. Jesteśmy agencją reklamową o szerokich i głębokich kompetencjach in-house, co pozwala nam prowadzić kompleksowy marketing.

Tworzymy:

 • Identyfikacje wizualną.
 • Kampanie reklamowe w Social Mediach, Google Ads i Bing.
 • Fotografię i filmy promocyjne.
 • Grafikę reklamową.
 • Ruch z wyszukiwarki Google (SEO).
 • Serwisy www.
 • Pełny marketing dla firm.
Wykorzystując wiedzę z zakresu psychologii, designu i marketingu robimy wszystko by skutecznie sprzedawać produkty naszych klientów. Skupiamy się na niewielkiej ilości współprac z klientami, by móc dostarczyć jak najlepszą jakość.

Czego wymagamy od kandydatów?

 • Kilka case study pokazujących jak Twoje działania wpłynęły na rozwój biznesów klientów (warunek konieczny).
 • Biegłej znajomość narzędzi Meta Ads i Google Ads.
 • Doświadczenie w zarządzaniu kampaniami na różnych etapach lejka sprzedażowego.
 • Umiejętność analizy danych i wyciągania wniosków.
 • Świadomość aktualnych trendów w marketingu.
 • Umiejętność strategicznego myślenia i oceny sytuacji biznesowych.
 • Gotowość do nauki i rozwijania umiejętności.
 • Wysoka organizacja pracy własnej, w tym samodzielność, dokładność, zaangażowanie i wytrwałość.
 • Orientacja na cele, wysokie zaangażowanie i odporność na stres.
 • Dodatkowym atutem będzie znajomość innych systemów reklamowych takich jak Tik-Tok, Pinterest, Bing czy LinkedIn.
 • Dodatkowym atutem będzie znajomość Google Tag Manager i Google Analytics.

Z naszej strony możesz liczyć na:

💸 Wynagrodzenie w przedziale:
7 000  – 10 000 zł netto B2B
5 000 – 6 000 zł netto UoP (po 3 miesięcznym okresie próbnym)
💸 Po okresie próbnym, oprócz regularnego wynagrodzenia dołączysz do programu, w którym dzielimy 10% wygenerowanego dochodu na cały zespół.

Pracę stacjonarną, a gdy lepiej się poznamy hybrydową lub zdalną.
Dużą autonomię w pracy.
Dostęp do platformy z kursami.
Możliwości rozwoju i realizacji własnych inicjatyw.
Środowisko, które wspiera rozwój i kreatywność.
✅ Dostęp do wiedzy naszej i bazy różnych płatnych materiałów z dziedziny marketingu.
✅ Realny, duży wpływ na marketing prężnie rozwijającej się firmy.
✅ Windows lub Mac – Ty wybierasz.
✅ Luźna atmosfera, dobra kawa i sporo głupiego humoru.

Przebieg rekrutacji:

1. Prześlij case study i CV, w których pokażesz nam co umiesz i co robiłeś/aś dotychczas.

Koniecznie zamieść klauzulę RODO:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

2. Przeanalizujemy Twoje case study i CV, następnie skontaktujemy się z Tobą telefonicznie z pytaniami uzupełniającymi aplikację.
3. W kolejnych etapach zaprosimy Cię na spotkania z nami, a także w razie potrzeby poprosimy o wykonanie zadania rekrutacyjnego bądź dodatkowych testów.
4. Poznaj zespół, przejdź szkolenia onboardingowe i rozpocznij swoją karierę pomagając polskim firmom w osiąganiu pełni potencjału.

Brzmi jak twoja przyszła praca?

Jesteśmy zainteresowani długoterminową współpracą i oferujemy możliwość wpływania na rozwój naszej agencji. Jeżeli jesteś osobą ambitną, odpowiedzialną i chcesz dołączyć do zespołu profesjonalistów, zapraszamy do aplikowania.

Nie czekaj, napisz do nas! 🙂
praca@fallowdeer.pl

Daniel Smoleń

Branding & Marketing Strategy; Owner

Od początku zawodowej kariery najważniejszy był dla mnie rozwój w każdej dziedzinie promocji marki. Chciałem kompleksowo pomagać polskim firmom. Od kilku lat buduję Fallow Deer z tą samą myślą: ciągły rozwój i skupienie na coraz lepszym marketingu. Mam przyjemność pracować z zespołem, który dzieli te same wartości.

Kamil Zygmunczyk

Project Management & Performance Marketing

Nasi klienci powierzają nam swoje budżety reklamowe. Jestem osobą, która pilnuje, aby każdy grosik przeznaczony na kampanię został wykorzystany jak najlepiej. Systemy Facebook i Google Ads są mi znane niczym firmowy ekspres do kawy. Podczas organizacji różnych projektów oraz współprac, znajduję się na pierwszym froncie działań, koordynując pracę naszego zespołu. Prywatnie cenię sobie wędrówki po górach oraz dające mi wyciszenie wędkarstwo.

Laura Henel

Graphic Design and Webflow

Dbam o to, aby Twoje kreacje reklamowe zawsze przyciągały wzrok klientów. Zajmuję się grafiką, projektowaniem stron internetowych, a także montażem filmów. Programy takie jak Adobe Photoshop, Illustrator czy Premiere to dla mnie chleb powszedni. Ciągle szukam kolejnych artystycznych wyzwań. Fascynuje mnie fotografia portretowa i uwielbiam grę na pianinie. Czasem można usłyszeć jak przygrywam naszemu zespołowi klasyczne kawałki.

Anna Dziduszkiewicz

Social Media Management

W swojej pracy zawodowej miałam okazję współpracować ze znanymi osobami ze świata telewizji i internetu. Dla klientów Fallow Deer kontaktuje się z influencerami, wymyślam i nadzoruje kampanie marketingowe oraz kieruje komunikacją w Social Mediach dla klientów z branż, w których wymagana jest kobieca wrażliwość. Jestem też zawodowym fotografem. Prywatnie jestem mamą, kocham pieski oraz uwielbiam dekorować wnętrza.

Anna Wydymus

Graphic Design

Projektowanie to moja pasja. Lubię proste, ponadczasowe znaki i wyraźny przekaz. W procesie twórczym staram się łączyć doświadczenia wyniesione z różnych dziedzin, nieustannie poszukując nowych środków wyrazu i niestandardowych rozwiązań. Prywatnie lubię koty, wspinaczkę i fotografię.

Justyna Bojanowska

Social Media & Marketing Automation

Zajmuję się prowadzeniem mediów społecznościowych. Dbam aby Twoje posty były nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale także zawierały treści, które budzą emocje i zachęcają do interakcji. Do tego układam schematy marketing automation, tak by Twój marketing zarabiał, nawet gdy śpisz! Prywatnie uwielbiam koty, podróże oraz kolekcjonuję płyty winylowe.

Filip Gawełko

Video

Nagrywam atrakcyjne dla odbiorców filmy, a w postprodukcji potrafię zdziałać cuda! W Fallow Deer skupiam się, by tworzone przez nas wideo zawsze potrafiły przyciągać i utrzymywać uwagę, a przede wszystkim by prowadziły do podjęcia pożądanego działania przez odbiorców

Dawid Stępień

SEO Specialist

Zajmuję się SEO, czyli procesami pozycjonowania i optymalizacji stron internetowych. Przygotowuję kompleksowe audyty i analizy dla klientów, wyszukuję najlepsze frazy kluczowe oraz współpracuję z programistami. Skupiam się na poprawie widoczności witryn i przyciąganiu do nich wartościowych odbiorców. Prywatnie prowadzę blog dotyczący marketingu i reklamy oraz jestem wielkim miłośnikiem historii - fascynuje mnie zwłaszcza XVII wiek.

daniel smolen

Formularz kontaktowy

  Opinie

  Czego potrzebujesz?