menu

Marketing Manager

Fallow Deer szuka Marketing Managera (Gliwice)

Do naszego zespołu poszukujemy marketingowego specjalisty. Interesujesz się różnymi działami marketingu, a do tego świetnie dogadujesz się z ludźmi? Ponadto można na Tobie polegać, że to co ma zostać zrobione, będzie zrobione? Świetnie, czytaj dalej.✅

Twoja praca będzie różnorodna, a Twoim zadaniem będzie uporządkowanie tego wszystkiego, by projekty były sprawnie i jakościowo realizowane. Na początku dużą działką twojej pracy będzie zarządzanie Social Mediami i marketing automation, ale z czasem Twoja praca będzie się zmieniać, tak by sprostać kolejnym wymaganiom i szansom w tej dynamicznej branży.

Na czym będzie polegać Twoja praca?

👉 Tworzenie i realizacja strategii postów w mediach społecznościowych, tj generowanie pomysłów, współpraca z grafikami oraz publikacja postów zgodnie z harmonogramem

👉 Prowadzenie stałej komunikacji z klientami, omawianie ich potrzeb i oczekiwań, przyjmowanie zleceń, zarządzenie nimi i raportowanie

👉 Zapewnienie realizacji zleceń zgodnie z harmonogramem, przy zachowaniu najwyższej jakości.

👉 Ścisła współpraca z naszymi grafikami, pozycjonerem i innymi członkami zespołu.

👉 Zarządzanie narzędziem do marketing automation „Edrone”

👉 Prowadzenie pomniejszych projektów np. Stworzenie katalogu czy prezentacji przy współpracy z grafikiem, jednocześnie dbając o kontakt z klientem i jego pozytywne doświadczenie

Kilka słów o nas:

Agencja marketingu i brandingu Fallow Deer istnieje, po to by przenosić polskie firmy na wyższy poziom marketingu i sprzedaży. Robimy wszystko by nasza wiedza i umiejętności były na światowym poziomie.

Tworzymy:

 • Identyfikacje wizualną
 • Zaangażowanie na Facebooku i Instagramie
 • Kampanie reklamowe w Google Ads
 • Fotografię i filmy promocyjne
 • Grafikę reklamową
 • Ruch z wyszukiwarki Google
 • Serwisy www
 • Pełny marketing dla firm
Wykorzystując wiedzę z zakresu psychologii, designu i marketingu robimy wszystko by skutecznie sprzedawać produkty naszych klientów. Skupiamy się na niewielkiej ilości współprac z klientami, by móc dostarczyć jak najlepszą jakość.

Nasze oczekiwania:

✍️ Doświadczenie w zarządzaniu projektami w agencji reklamowej lub podobnym środowisku.

🗣 Silne umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne.

✍️ „Lekkie pióro” i sprawność wyrażania swoich myśli

💪 Umiejętność zarządzania wieloma projektami jednocześnie i pracą pod presją czasu.

🔍 Myślenie analitycznie i zwracanie uwagi na szczegóły;

🤗 Zdolność do pracy zespołowej oraz inicjowanie i utrzymanie efektywnych relacji z klientami i członkami naszego zespołu

🧐 Doświadczenie w tworzeniu strategii dla mediów społecznościowych i zarządzaniu nimi.

👉 Znajomość Canvy

✅ Znajomość analityki internetowej, SEO, SEM, narzędzia do marketing automation „Edrone” będą dodatkowym, silnym atutem.

Oferujemy:

💸 6 000 – 7 500 PLN Netto miesięcznie – B2B lub

💸  5 000 – 6 500 PLN Brutto miesięcznie – UoP

✅ Stabilne zatrudnienie B2B lub UoP po 3-miesięcznym okresie próbnym.

✅ Rosnące wynagrodzenie wraz ze wzrostem Twojego wpływu na wyniki naszych klientów i naszą organizację

✅ Płatny urlop

✅ Świetną atmosferę w pracy

✅ Płaską strukturę organizacji

✅ Pracę w biurze w Gliwicach z możliwością ograniczonej pracy zdalnej

✅ Już wkrótce nowe, piękne biuro w centrum Gliwic, które już się dla nas buduje 😍

✅ Rozwój i podnoszenie kwalifikacji

Nasze idee, które powinny z Tobą rezonować:

💡Nasi specjaliści otrzymują przestrzeń do tworzenia własnej ekspertyzy, w której są odpowiedzialni za swój rozwój. U nas nie doświadczysz mikrozarządzania, dlatego szukamy osób „wewnątrz sterownych”, czyli takich którzy szukają rozwiązań zamiast szukać problemów. Chcemy, żebyś wziął/wzięła odpowiedzialność za swoją działkę, a my zajmiemy się tworzeniem środowiska, które będzie pomocne w drodze po sukces.

💡Najlepszymi marketerami są osoby, które interesują się kluczowymi wskaźnikami ważnymi dla klienta, np. sprzedaż. Właśnie te cele przyjmujesz jako swoje przez co uczysz się i dobierasz narzędzia, które pomogą te cele osiągnąć.

💡Każdy ma swoją społeczną rolę. Naszą rolą jest prawdziwie pomagać biznesom, przez co cele klienta są naszymi celami.

💡By prawdziwie dawać wartość nie wystarczy sprzedawać poszczególnych usług, dlatego skupiamy się na niedużej ilości współprac za to bardzo głębokich.

💡Podstawowe wartości, którymi kierujemy się w pracy z klientami to uczciwość, pasja i kompetencja. Uczciwość jest konieczna jeśli chcemy mieć partnerską relację z klientem. Pasja powoduje, że chcemy robić to co robimy i chcemy to robić coraz lepiej. Kompetencja to niezbędny komponent, by tworzyć prawdziwą przewagę.

Brzmi jak Twoja przyszła praca?

Jesteśmy zainteresowani długoterminową współpracą i oferujemy możliwość wpływania na rozwój naszej agencji. Jeżeli jesteś osobą ambitną, odpowiedzialną i chcesz dołączyć do zespołu profesjonalistów, zapraszamy do aplikowania.

Nie czekaj, napisz do nas! 🙂
praca@fallowdeer.pl

Daniel Smoleń

CEO

Od początku zawodowej kariery najważniejszy był dla mnie rozwój w każdej dziedzinie promocji marki. Chciałem kompleksowo pomagać polskim firmom. Od kilku lat buduję Fallow Deer z tą samą myślą: ciągły rozwój i skupienie na coraz lepszym marketingu. Mam przyjemność pracować z zespołem, który dzieli te same wartości.

Kamil Zygmunczyk

Performance Marketing Specialist

Nasi klienci powierzają nam swoje budżety reklamowe. Jestem osobą, która pilnuje, aby każdy grosik przeznaczony na kampanię został wykorzystany jak najlepiej. Systemy Facebook i Google Ads są mi znane niczym firmowy ekspres do kawy. Podczas organizacji różnych projektów oraz współprac, znajduję się na pierwszym froncie działań, koordynując pracę naszego zespołu. Prywatnie cenię sobie wędrówki po górach oraz dające mi wyciszenie wędkarstwo.

Laura Henel

Graphic Designer

Dbam o to, aby Twoje kreacje reklamowe zawsze przyciągały wzrok klientów. Zajmuję się grafiką, projektowaniem stron internetowych, a także montażem filmów. Programy takie jak Adobe Photoshop, Illustrator czy Premiere to dla mnie chleb powszedni. Ciągle szukam kolejnych artystycznych wyzwań. Fascynuje mnie fotografia portretowa i uwielbiam grę na pianinie. Czasem można usłyszeć jak przygrywam naszemu zespołowi klasyczne kawałki.

Anna Dziduszkiewicz

Influence Marketing Specialist

W swojej pracy zawodowej miałam okazję współpracować ze znanymi osobami ze świata telewizji i internetu. Dla klientów Fallow Deer kontaktuje się z influencerami, wymyślam i nadzoruje kampanie marketingowe oraz kieruje komunikacją w Social Mediach dla klientów z branż, w których wymagana jest kobieca wrażliwość. Jestem też zawodowym fotografem. Prywatnie jestem mamą, kocham pieski oraz uwielbiam dekorować wnętrza.

Dawid Stępień

SEO Specialist

Zajmuję się SEO, czyli procesami pozycjonowania i optymalizacji stron internetowych. Przygotowuję kompleksowe audyty i analizy dla klientów, wyszukuję najlepsze frazy kluczowe oraz współpracuję z programistami. Skupiam się na poprawie widoczności witryn i przyciąganiu do nich wartościowych odbiorców. Prywatnie prowadzę blog dotyczący marketingu i reklamy oraz jestem wielkim miłośnikiem historii - fascynuje mnie zwłaszcza XVII wiek.

Anna Wydymus

Graphic Designer

Projektowanie to moja pasja. Lubię proste, ponadczasowe znaki i wyraźny przekaz. W procesie twórczym staram się łączyć doświadczenia wyniesione z różnych dziedzin, nieustannie poszukując nowych środków wyrazu i niestandardowych rozwiązań. Prywatnie lubię koty, wspinaczkę i fotografię.

daniel smolen

Formularz kontaktowy

  Opinie

  Czego potrzebujesz?